Visa tiesa apie plaukelių šalinimą lazeriu.
Nepageidaujamų plaukelių šalinimas lazeriu – pasaulyje pripažintas kaip vienas efektyviausių ir saugiausių ilgalaikių plaukų šalinimo metodų. Tačiau visuomenėje vis dar sklando daugybė nepagrįstų mitų apie plaukų šalinimo lazeriu pavojų. O kaip yra iš tikrųjų?
1 mitas: lazerinė epiliacija kenkia sveikatai, nes lazeris veikia vidaus organus, limfa, kiaušides.
Lazerio spindulio įsiskverbimo gylis epiliacijos metu siekia 1-4 mm, vadinasi, jis pasiekia tik plaukų folikulus. Ir veikia į chromatoforą (spalvą) – melaniną, todėl vienintelis galimas šalutinis poveikis, kai oda yra stipriai įdegusi saulėje ar soliariume, oda gali nudegti.
Limfmazgiai nėra pigmentuoti, todėl spindulys ties jais nesikoncentruoja, jų nekaitina – kas reiškia, kad jokio terminio poveikio jiems nėra, analogiškai, ir kitiems vidaus organams (gimdai, kiaušidėms). Be to, procedūros metu skatinama kolageno gamyba, taigi oda papildomai tampa ir elastingesnė.
2 mitas: plaukų šalinimo lazeriu procedūrų negalima atlikti vasarą.
Šiandieninės lazerių technologijos plaukų šalinimo procedūras leidžia atlikti visose kūno zonose bet kuriuo metų laiku . Tačiau, siekiant išvengti šalutinio poveikio bei pigmentinių dėmių atsiradimo pavojaus, praėjus kelioms dienoms po procedūrų, prašome klientų naudoti papildomas apsaugos priemones: kaip įmanoma vengti tiesioginių saulės spindulių ir kaitros.
3 mitas: kūno plaukų negalima šalinti, nes jie atlieka svarbią funkciją.
Didžioji dalis plaukų yra rudimentiniai, tai beždžionių kailio liekanos, paprastai atliekančios apsauginę – terminę funkciją. Tačiau mes – žmonės jau kurį laiką rengiamės rūbais, todėl plaukai ant kūno mums nėra reikalingi. Nedidelę apsauginę funkciją atlieka tik plaukai ant lytinių lūpų, tad jie gali būti kažkiek naudingi, todėl, šalinant bikini plaukelius, esant poreikiui, šią zoną galima palikti.